2016 m. gruodžio 5 d., pirmadienis

Panevėžyje vyko 4-ių miestų tradicinio karate turnyras

Sekmadienį į Panevėžį susirinko tradicinio karate sportininkų rinktinės iš Vilniaus, Utenos, Ukmergės ir paties Panevėžio. Čia sportininkai susirungė dviejuose rungtyse – kata (formos demonstravimo) ir kumite (kova).

Turnyre nenugalimi, iškovoję 15 aukso, 14 sidabro ir 10 bronzos medalių, buvo Utenos sportininkai. Įnirtingiausia kova vyko tarp Vilniaus ir Panevėžio sportininkų. Pagal aukso medalių skaičius, vilniečiai vos vienu medaliu aplenkė panevėžiečius, tačiau Panevėžiečiai iškovojo daugiau sidabro ir bronzose medalių ir tai bendroje įskaitoje leido Panevėžio sportininkams pakilti į antrą turnyrinės lentelės vietą.

Bendroje įskaitoje, už I-ąią vietą skyrus 3 taškus, už II-ąją 2 taškus ir už 3-iąją vietą 1 tašką, miestų komandos išsidėstė taip:
1-oje vietoje UTENOS komandą (83 taškai);
2-oje vietoje PANEVĖŽIO komanda(47 taškai);
3-ioje vietoje VILNIAUS komanda (38 taškai);
4-oje vietoje UKMERGĖS komanda (13 taškų);

Geriausiai pasirodė šie Panevėžio tradicinio karate sportininkai:
Pirmosios vietos: Titas Aleliūnas, Rokas Šileikis, Marius Ketvirtis, Tomas Kiznis, Dovydas Aleknavičius, Emilijus Andriuškevičius, Danas Andriuškevičius,

Antrosios vietos: Tautvydas Vieštautas, Titas Šidlauskas, Tomas Kiznis , Dovydas Aleknavičius, Gabrielė Vilkaitė, Gvidas Daukša, Jokūbas Pilkauskas, Adomas Petrauskas

Trečiosios vietos: Astijus Vieštautas, Vėjas Butrimas, Gvidas Daukša, Danielius žitkevičius, Jonas Marozas, Jokūbas Pilkauskas, Gabrielius Butkeraitis, Adomas Petrauskas, Juozas Mataitis, Titas Buliauskas, Marius Ketvirtis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Skaitomiausi įrašai