2015 m. gegužės 27 d., trečiadienis

XIII Lietuvos tradicinio karate čempionatas 2015

Šeštadienį Vilniuje vyko XIII-asis Lietuvos tradicinio karate čempionatas. Panevėžį šiame turnyre atstovavo nedidelė tačiau stipri tradicinio karate klubo „Danas“ komanda: Gabrielius Butkeraitis, Gabija Janutytė, Lukas Janutis, Adomas Petrauskas, Juozas Puriuškis ir Greta Levickytė.

Trys iš šių sportininkų parvežė į Panevėžį medalius. Pirmoji medalį kumite rungtyje iškovojo Gabija Janutytė. Prestižinėje, daug žiūrovų dėmesio sulaukiančioje, Fuku-Go rungtyje puikiai pasirodė ir medalį iškovojo Juozas Puriuškis. Šioje rungtyje sportininkai viename rate kovoja, o kitame atlieka kite formas. Finalas šioje rungtyje visada būna dviejų geriausiai pasirodžiūsių sportininkų kova.


Be medalio neliko ir Europos čempiontaų prizininkė Greta Levickytė. Nors Greta šiuo metu aug dėmesio skiria mokslams gimnazijoje, vis dėl to parodė priešininkėms, kad lengvai nepasiduos ir kumite rungtyje pusfialyje nusileido pirmąją vieta užėmusiai sportininkei iš Vilniaus klubo, o kata rungtyje iškovojo trečiąją vietą.

 Tikimės, kad visi medalius iškovoję sportininkai gaus teisę atstovauti Lietuvą spalio mėnesį vyksiančiuose Europos turnyruose, tai Europos vaikų taurėje ir Europos karate čempionate.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Skaitomiausi įrašai