2013 m. kovo 13 d., trečiadienis

Panevėžiečiai iš Anykščių parsivežė nemažą medalių kraitį

Sekamadienį Anykščiuose vyko tradicinio karate kata turnyras iš kurio net 10 karate klubo „Danas“ auklėtinių į Panevėžį grįžo su apdovanojimais. Geriausiai sekėsi jauniausiems vaikinams: Gabrielius Butkeraitis tarp baltus diržus (9 kyu) turinčių sportininkų ir Dovydas Levickis tarp geltonąjį diržą (8 kyu) turinčių sportininkų buvo pirmi. 
Taip pat aukso medalį, tik jau tarp vyriausiųjų merginų, iškovojo Jovita Jasėnaitė

Antrąsias vietas savo meistriškumo ir amžiaus grupėse užėmė Lukas Janutis, Augustas Andriuškevičius bei Gabija Janutytė

Bronzos medalius į Panevėžį parvežė: Danielius Žitkevičius, Juozas Puriuškis, Dovydas Gilda ir šį rudenį Europos vaikų taurėje taip pat trečiąją vietą iškovojusi Greta Levickytė

Šį kartą Panevėžio sportininkai į turnyrą vyko ne vieni. Visų varžybų metu juos palaikė vienintelė tokia Panevėžyje suburta vaikų palaikymo komandą United Lt Stars, kurios ne tik puikiais savo šokiais per pertraukėles, bet ir viso turnyro metu aistringai palaikė savo miesto sportininkus. Turnyro metu sportininkai ir jų atvykę palaikyti svečiai sulaukė ir staigmenos - milžiniško torto, kurį turnyro dalyviams dovanojo karate klubas „Danas“ šiais metais švenčiantis savo veiklos 10 metų jubiliejų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Skaitomiausi įrašai