2012 m. balandžio 4 d., trečiadienis

Panevėžiečiai tradicinio karate turnyre vaikams ir suaugusiems iškovojo tris medalius!

Praėjusį savaitgalį į Panevėžį buvo sugužėjęs visas būrys tradicinio karatė sportininkų iš visos Lietuvos. Antrus metus užsiėmimus vedantis Panevėžyje Tradicinio karate klubas „Danas“ čia surengė vaikų ir suaugusių iki 6-o kyu (turinčių žaliąjį karatė diržą) tradicinio karatė turnyrą.

Turnyras prasidėjo kiek neįprastai, visi dalyviai buvo suskirstyti į komandas ir pirmiausiai sudalyvauti estafečių varžybose, kuriose išsiaiškino, kuri komanda tą dieną buvo greičiausia ir vikriausia. Visi estafečių dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais.

Netrukus prasidėjo ir karate varžybos dėl kurių čia visi ir susirinko. Karatistai varžėsi tiek individualiose tiek komandinėse rungtyse.

Galime pasidžiaugti puikiais panevėžiečių startais, kurie iškovojo visų trijų spalvų medalius. Augustas Andriuškevičius bronzos medalį iškovojo venos didžiausios konkurencijos amžiaus grupėje tarp 12-13 metų vaikinų. Augusto jaunesnis brolis Danas Andriuškevičius savo amžiaus grupėje iškovojo 2-ąją vietą. Pirmąją vietą ir aukso medalį tarp merginų individualios kata rungtyje iškovojo Greta Levickytė.

Šios varžybos sportininkams buvo tarsi pasiruošimas Lietuvos tradicinio karate čempionatui, kuris šiais metais vyks Utenoje ir iš kurio vėl gi tikėsimės sulaukti gerų žinių. Už suteiktą galimybę surengti varžybas jaukioje salėje dėkojama Panevėžio kūno kultūros ir sporto centrui

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Skaitomiausi įrašai