2011 m. sausio 25 d., antradienis

Panevėžiečiai sėkmingai išlaikė tradicinės karatė egzaminą

Šį savaitgalį tradicinės karatė klube „Danas“ vyko žiemos egzaminų sesija. Šį kartą ji tęsėsi netgi dvi dienas. Penktadienio vakarą savo kvalifikaciją kėlė Panevėžio ir Ukmergės sportininkai, o šeštadienį – Vilniaus, Utenos ir Anykščių sportininkai.
Panevėžiečiams tai buvo apskritai pirmasis egzaminas jų karatė sportininkų karjeroje, o kai kuriems gal ir gyvenime.
Nors testavimas šį kartą vyko išvykoje – Ukmergėje, panevėžiečiai puikiai susitvarkė su svetimų sienų jauduliu ir egzaminą puikiai išlaikė 99% laikiusiųjų.
Aukštu sportininkų lygiu džiaugėsi ir egzaminatorius, Lietuvos tradicinio karatė asociacijos prezidentas Giedrius Dranevičius, kiekvienam dalyviui davė naudingų patarimų, ką reikėtų patobulinti, prie ko padirbėti iki kito karto.

Jau vėlų vakarą kiekvienas mokinys grįžęs namo ne tik rankose laikė diplomą ir spalvotą diržą, tačiau ir galvojo apie iškilusius naujus reikalavimus ir tobulėjimą iki ateinančių egzaminų ar varžybų.
Sveikiname visus karatė klubo Danas narius pakilusius vienu laipteliu aukščiau nelengvame asmenybės tobulėjimo kelyje, linkime ir toliau drąsiai žengti tikruoju tradicinės karatė keliu!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Skaitomiausi įrašai